alpinaAreál Alpina sa nachádza priamo pod lyžiarskymi svahmi a ponúka ubytovanie v dvoch samostatných chatách. Jedna chata/apartmán má 5 dvojlôžkových izieb, každá s vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou miestnosťou s krbom, TV prijímačom a plne vybavenou kuchyňou. Druhá chata má 2 veľké izby, jedna troj-štvorlôžková a druhá švorlôžková, každá s vlastným sociálnym zariadením. Ak si u nás rezervujete iba izbu, môže Vám byť pridelená v jednej z chát podľa dostupnosti.

Chaty je možné prenajať ako celok pre skupiny alebo na prenájom ponúkame aj samostatné izby. V areály je súkromné wellnes s vírivkou, saunou a oddychovou časťou. Ponúkame tu celotelové ošetrenia kozmetikou Sothys a v prípade záujmu zabezpečíme masáže.  Samozrejme pre ubytovaných platí  10% zľava z celodenného skipasu. 

Informácie o chate Alpina sa nachádzajú aj na stránke booking.com a chalupy a chaty na prenájom. Konkrétne v časti ubytovanie Lazy pod Makytou. Je tu super lyžovačka. Prídite vyskúšať, tešíme sa na Vás! 

 

Chaty Alpina

  • dvoj-štvorlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, TV prijímačom a pripojením na internet
  • ubytovacia kapacita je až 19 osôb
  • spoločenská miestnosť s krbom
  • v jednej chate plne vybavená kuchyňa, v druhej chate malý kuchynský kút s ladničkou a rýchlovarnou kanvicou
  • lyžiareň
  • k pobytu dlhšiemu ako 3 noci 1 vstup do wellness zdarma
  • pre ubytovaných zľava 10% na celodenný skipas a wellness

 

Ubytovanie Horné Považie
uns logo 90x90

Jedna chata má 5 izieb s kapacitou 10 až 12 osôb a druhá chata má 2 veľké izby s kapacitou až 7 lôžok.

     
     
2 a viac nocí celoročne /okrem vian. a veľkon./ sviatkov a Silvestra

od 29-49,- € /osoba/noc, cena závisí od počtu osôb a počtu dní. Možnosť bufetových raňajok a súkromného wellness. Ponúkame výhodné balíčky so skipasom, so súkromným wellness alebo so stravovaním.

prístelok 15 eur/noc, postieľka 7 eur/noc, rekreačný poplatok obci 1 Eur/osoba/noc, deti do 15 rokov 0,50 Eur/noc. Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

     

Pre väčšie skupiny nad 15 osôb cena dohodou. Možnosť prenajať si celý areál iba pre seba a užiť si tak vytúžený relax a súkromie.

     

Ubytovaní hostia môžu využívať wellness so saunou a vírivkou, požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje, skiservis, lyžiarsku škôlku, ohnisko s posedením a grilom, stolnotenisový stôl a detské ihrisko. Zaplatená záloha za ubytovanie je nevratná.

Viac informácií na tel. č.: 00421/42/468 18 94, mobil: 0907 386 545

Stravovanie

Naši zákazníci sú u nás srdečne vítaní, priamo pod lyžiarskymi svahmi môžu ochutnať tradičnú slovenskú kuchyňu od našich babičiek a zohriať.  Pochutiť si môžete napríklad na domácej cesnačke, fazuľačke či kapustnici, bryndzových haluškách, šúlankách s orechami, údenom varenom kolene či iných dobrotách.
Možnosť raňajok formou bufetových stolov a polpenzie.  Posilniť sa môžete aj v Ski bufete priamo na svahu, kde príležitostne cez víkend varíme kotlíkový guláš a grilujeme jaternice a klobásky.

Ubytovanie v okolí nášho strediska odporúčame vybrať na stránke UbytovanieNaSlovensku.eu kliknutím na ubytovanie Ski Čertov.