alpinaChata Alpina sa nachádza priamo pod lyžiarskymi svahmi a ponúka ubytovanie v apartmáne /5 izieb s vlastným sociálnym zariadením/ a v chate nad wellnesom. V apartmáne sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, TV prijímačom a plne vybavenou kuchyňou. Ubytovanie je v dvojlôžkových izbách s pripojením na internet. Chata Wellnes ponúka ubytovanie pre 8 osôb, saunu a vírivku. Samozrejme pre ubytovaných platí  10% zľava z celodenného skipasu. 

Informácie o chate Alpina sa nachádzajú aj na stránke booking.com a chalupy a chaty na prenájom. Konkrétne v časti ubytovanie Lazy pod Makytou. Je tu super lyžovačka. Prídite vyskúšať, tešíme sa na vás! 

 

Apartmán Alpina

  • dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, TV prijímačom a pripojením na internet
  • ubytovacia kapacita je 10 až 12 osôb
  • spoločenská miestnosť s krbom
  • plne vybavená kuchyňa
  • lyžiareň
  • k pobytu dlhšiemu ako 3 noci 1 vstup do wellness grátis
  • pre ubytovaných zľava 10% na celodenný skipas a wellness

 

Ubytovanie Horné Považie
uns logo 90x90

Skupinové ubytovanie v apartmáne Alpina

Celý apartmán na prenájom, kapacita 10 až 12 osôb

     
     
3 a viac nocí celoročne /okrem vian. a veľkon./ sviatkov

od 490,- € / noc s bufetovými raňajkami a wellnesom

prístelok 15 eur/noc, postieľka 7 eur/noc

     

Ceny platia celoročne okrem vianočných sviatkov,  Silvestra a veľkonočných sviatkov. Zaplatená záloha za ubytovanie je nevratná, ponúkame možnosť zmeny termínu.

Pre väčšie skupiny nad 15 osôb cena dohodou, možnosť polpenzie, wellnes, gril, kotlík, detské ihrisko a iné...

     

Ubytovaní hostia v apartmánoch a v chate wellnes môžu využívať wellness so saunou a vírivkou, požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje, skiservis, lyžiarsku škôlku, ohnisko s posedením a grilom, stolnotenisový stôl a detské ihrisko. Zaplatená záloha za ubytovanie  je nevratná.

Viac informácií na tel. č.: 00421/42/468 18 94, mobil: 0907 386 545

Stravovanie

Naši zákazníci sú u nás srdečne vítaní, priamo pod lyžiarskymi svahmi môžu ochutnať tradičnú slovenskú kuchyňu od našich babičiek a zohriať sa pri čertovskom grogu.  Pochutiť si môžete napríklad na domácej cesnačke, či fazuľačke, bryndzových haluškách, šúlankách s orechami, údenom varenom kolene či iných dobrotách.
Možnosť raňajok formou bufetových stolov.  Posilniť sa môžete aj v Ski bufete priamo na svahu, kde cez víkend varíme kotlíkový guláš a grilujeme jaternice a klobásky.

Ubytovanie v okolí nášho strediska odporúčame vybrať na stránke UbytovanieNaSlovensku.eu kliknutím na ubytovanie Ski Čertov.